Cabro Group

نماینده Elecon

  • کابرو نماینده انحصاری مدرن ترین گیربکس ساز جهان

معرفی گروه Elecon

شرکت چند ملیتی Elecon با بیش از ۶۰ سال تجربه در زمینه هایی از قبیل تولید گیربکسهای صنعتی، تجهیزات جابه جایی مواد فله، تورین بادی، تجهیزات معدن، لودر، کوپلینگ، بک استپ، زنجیر و ….. فعالیت می نماید و در ۲۵ کشور جهان حضور دارد. گروه گیربکس سازی این شرکت بین المللی متشکل از ۸ کارخانه گیربکس سازی در اروپا، آمریکا و آسیا می باشد و یکی از 5 گیربکس ساز بزرگ جهان محسوب میگردد.

 

معرفی گروه Engineering Elecon هند

بزرگترین و مدرن ترین کارخانه  این گروه گیربکس سازی با مساحتی بالغ بر دویست هزار متر مربع و بهره مندی از ۳ کارخانه بزرگ و بیش از ۳۰۰ دستگاه ربات و ماشین آلات پیشرفته CNC و توانایی ساخت گیربکس تا ۵۰۰۰۰ کیلووات متعلق به شرکت Elecon Engineering  هند می باشد که مدرن ترین گیربکس ساز جهان به شمار می رود و محصولات آن به بیش از ۶۰ کشور صادر می گردد.

سیاست هوشمندانه مدیران Elecon در راه اندازی چنین کارخانه پیشرفته ای در کشور هند که علاوه بر برخورداری از تکنولوژی، ماشین آلات و مهندسی معتبرترین شرکت های آلمانی، از نیروی کار ارزان هند نیز بهره مند است، موجب گردیده که محصولات این شرکت علاوه بر کیفیت عالی از قیمت رقابتی نیز برخوردار باشد. لذا به علت این امتیاز ویژه بسیاری از بزرگترین کارخانه های جهان از مشتریان ثابت این شرکت می باشد.

  %d8%b3%d8%a7%d8%ae%d8%aa%d9%85%d8%a7%d9%86-%d9%85%d8%b1%da%a9%d8%b2%db%8c

 ماشین آلات :

شرکت Elecon دارای بیش از ۳۰۰ دستگاه ماشین آلات و ربات پیشرفته CNC (اکثراً مدل ۲۰۱۳) از بهترین برندهای آلمانی جهان از قبیل Kilingdnberg Ziess, Hoflers, Liebherr, و …. می باشد. از جمله ویژگی های این ماشین آلات قابلیت Auto clamping, Auto Loading می باشد که به وسیله رباتهای خاص انجام می گیرد، به طوری که حتی چیدمان قطعه بر روی دستگاه رباتیک است که این موضوع امکان خطاهای انسانی مربوط به اپراتور را به صفر می رساند.

Elecon Gearbox 1
Elecon Gearbox 2
Elecon Gearbox 3
Elecon Gearbox 4
Elecon Gearbox 5
Elecon Gearbox 6

طراحی و مهندسی :

  • بیش از ۱۵۰ مهندس طراح، مدل سازی گیربکس های Elecon را توسط آخرین نرم افزارهای تخصصی برعهده دارند.
  • کلیه ماشین آلات CNC این شرکت توسط یک سرور مرکزی در واحد طراحی و مهندسی کنترل می گردد.
  • مدیر طراحی و مهندسی Elecon یکی از نوابغ علم طراحی است که قبلاً به مدت 8 سال مدیر طراحی بزرگترین گیربکس ساز جهان بوده است. 

Elecon Design
Elecon Design

کارخانه جدید :

مدرن ترین کارخانه گیربکس سازی جهان به ارزش نیم میلیارد دلار توسط شرکت چند ملیتی Elecon در ایالت کجرات هند در مارس ۲۰۱۴ افتتاح گردید.

محصولات این کارخانه با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته CNC و ساخت ۲۰۱۳ از بهترین برندهای جهان تولید می گردد.

کلیه مراحل تولید این کارخانه با برخورداری از تیم پیشرفته در محیطی کاملاً ایزوله و در شرایط آزمایشگاهی از نظر دما و رطوبت انجام می گیرد.

همچنین تمامی محیط تولید از زیرزمین کانال کشی شده است به طوری که کلیه آلودگی ها و تراشه ها توسط سیستم نوار نقاله از زیر زمینی به خارج از کارخانه منتقل می گردد.

این کارخانه برخوردار از آخرین روشهای مدیریتی از قبیل TPM,Kanban,7waste,SMED,5S و ساختار   Modern cellular Learn manufacturing  می باشد.

کلیه اپراتورهای کارخانه مهندس مکانیک می باشد.

elecon fabrik_4
elecon fabrik_3
elecon fabrik_2
elecon fabrik_1

برخی از مهمترین ویژگی هایی که موجب موفقیت شرکت Elecon Engineering در بازار جهان و ایران گردیده، عبارتند از :

تکنولوژی :

شرکت Elecon Engineering دارای بالاترین تکنولوژی ساخت گیربکسهای هلیکال و کرانویل پینیون در جهان می باشد که این تکنولوژی را از شرکت(WGW) Thyssen که به پدر صنعت گیربکس سازی آلمان مشهور است خریداری نموده است . لازم به ذکر است که در حال حاضر تنها Elecon و شرکت فلندر که بعدها شرکت Thyssen آن را خریداری نمود، دارای این تکنولوژی هستند. 

همچنین تکنولوژی گیربکسهای خورشیدی، آسیاب غلطکی و افزاینده Elecon متعلق به شرکت Renk آلمان می باشد.

کوپلینگ های هیدرولیک تحت تکنولوژی Simi فرانسه و کوپلینگ دنده ای تحت تکنولوژی Thyssen آلمان است.

Elecon Gearbox
Gearbox1
Gearbox2

مواد اولیه :

  • تامین فولاد آلیاژی از بهترین فولاد سازان جهان
  • استفاده از فولاد آلیاژی سمانته برای تمامی دنده ها و ارائه گواهی به مشتری 

 مزیت ها :

قیمت مناسب ارائه کیفیت عالی ارائه خدمات پس از فروش حرفه ای
ارائه خدمات ویژه بازرگانی در ایران عدم مواجهه با تحریمهای جاری ارائه ۱۸ ماه گارانتی و خدمات نظارت بر نصب رایگان
عرضه به حدود یکصد کارخانه بزرگ کشور دارا بودن نمایندگی رسمی و معتبر در ایران توانمندی ساخت گیربکس با ابعاد مورد نظر مشتری

 

مزیت های مذکور موجب گردیده که طی سال های اخیر صدها دستگاه گیربکس این شرکت به بزرگترین کارخانه های کشور عرضه گردد و در حال حاضر Elecon بیشترین سهم بازار گیربکس های سایز متوسط و بزرگ ایران را برعهده دارد و به گواه مشتریان بهترین انتخاب امروز صنایع بزرگ کشور است.

بازدید هیات های ایرانی از شرکت Elecon Engineering :

توانمندی شرکت Elecon Engineering در بازدیدهای متعدد هیات های مختلف صنعتی از کارخانه های این شرکت مورد تایید و تحسین بیش از ۶۰ نفر از مدیران ارشد صنعتی کشور قرار گرفته است و گزارش این بازدیدها در برخی از نشریات صنعتی کشور منتشر گردیده است.

آخرین هیات اعزامی متشکل از ۱۰ نفر از مدیران ارشد صنایع مختلف و به دعوت مدیر عامل شرکتElecon  به منظور شرکت در افتتاحیه مدرن ترین کارخانه گیربکس سازی جهان در اسفندماه ۱۳۹۲ از Elecon بازدید نمودند.

elecon-delegation_1
elecon-delegation_2
elecon-delegation_3
elecon-delegation_4
elecon-delegation_5
Elecon Delegation 6