Cabro Group

درباره ما

شرکت سهامی کابرو در سال ۱۳۸۱ با هدف ارائه خدمات تخصصی به صنایع کشور تأسیس گردید. این شرکت رسالت خود را در تامین نیاز صنایع کشور در زمینه گیربکس بنا نهاده است.

کابرو با برخورداری از قویترین تیم‌ تخصصی گیربکس کشور و امکانات مجهز کارگاهی علاوه بر نمایندگی‌ فروش و خدمات پس از فروش برخی‌ از گیربکس سازان معتبر جهان، خدماتی از قبیل طراحی و ساخت چرخدنده، تعمیرات تخصصی، مشاوره، مهندسی‌ معکوس، نگهداری و آموزش در زمینه گیربکسهای صنعتی‌ ارائه مینماید و افتخار دارد که با بیش از ۲۰۰ کارخانه‌‌ بزرگ کشور همکاری مستمر دارد. خدمات کابرو سالانه از دهها میلیارد تومان خسارت و هزینه به صنایع بزرگ کشور در زمینه گیربکس های صنعتی جلوگیری نموده و شرکت کابرو بیشترین خدمات تخصصی در زمینه گیربکس های صنعتی را طی سالهای اخیر به صنعت کشور ارائه نموده است.

         
   • Cabro Aboutus1
  • CabroTeam
  • Cabro Aboutus2
  • Dsc09990
  • Cabro Repair

   آنچه تاکنون به صنعت تقدیم نمودیم:

     (با کلیک بر روی تیترهای زیر، اطلاعات بیشتری را در مورد آنها بخوانید)

تشکیل قوی ترین تیم مهندسی گیربکس های صنعتی کشور

تشکیل قوی ترین تیم مهندسی گیربکس های صنعتی کشور

این کار با دعوت از مهندسین مکانیک مجرب در زمینه گیربکس های صنعتی آغاز شد، کابرو با دعوت و جذب مهندسین مکانیکی که در زمینه های مختلف خدمات فنی مهندسی گیربکس های صنعتی تجربه داشتند و اعزام آن ها به خارج از کشور برای گذراندن دوره های تخصصی در شرکت هایی از قبیل ELECON، EMTICI، FAG، AGMA توانست تیمی را تشکیل دهد که امروزه اکثر نیازهای صنایع کشور به گیربکس های صنعتی را پاسخگو  هستند. مدیریت فنی و مهندسی این شرکت جناب آقای مهندس محمدرضا خدایی پیشکسوت صنعت گیربکس سازی کشور با بیش از 25 سال سابقه تخصصی در زمینه گیربکس های صنعتی می باشد.

ارائه خدمات فنی، مهندسی، مشاوره و ساخت چرخدنده به دهها کارخانه بزرگ ایران

ارائه خدمات فنی، مهندسی، مشاوره و ساخت چرخدنده به دهها کارخانه بزرگ ایران

ارائه خدمات فنی مهندسی و مشاوره به دهها کارخانه بزرگ کشور شامل بیش از 1000 مشاوره به صورت تلفنی و حضوری و اعزام تیم های فنی، مهندسی به کارخانه هایی که به علت خرابی گیربکس های صنعتی، خطوطشان دچار توقف تولید شده بود و تهیه شناسنامه فنی و متعاقب آن ارائه گزارش های فنی در خصوص وضعیت گیربکس ها و مدیریت قطعات یدکی به کارخانه ها از خدمات قابل توجه کابرو به صنایع سنگین کشور میباشد. همچنین کارگاه ساخت شرکت کابرو واقع در جاده قدیم کرج با برخورداری از ماشین آلات دنده زنی‌، سنگ زنی‌ پروفیل دنده، تراشکاری و … ساخت انواع چرخدنده را جهت پروژه‌های تعمیراتی انجام میدهد.

عرضه صد‌ها دستگاه گیربکس و کوپلینگ شرکت ELECON به کارخانه‌های بزرگ کشور

عرضه صد‌ها دستگاه گیربکس و کوپلینگ شرکت ELECON به کارخانه‌های بزرگ کشور

درست در زمانی که کشور در مرحله ورود به تحریم های گسترده قرارداشت و نگرانی های مدیران کشور در خصوص گیربکس های صنعتی که اکثرا گیربکس های با کیفیت بالا بود،افزایش یافته بود، شرکت کابرو با معرفی برند ELECON یکی از ده گیربکس ساز بزرگ دنیا گامی مهم در خدمت رسانی به صنایع جهت تامین نیاز صنایع به گیربکس های صنعتی پیمود و صدها دستگاه محصولات این شرکت از سال 1387 به صنایع مختلف ارائه گردیده است و در حال حاضر شرکت ELECON دارای بیشترین سهم بازار در گیربکسهای سایز بزرگ و متوسط کشور را دارا میباشد.

شرکت کابرو تنها شرکت نماینده گیربکس ساز خارجی در ایران است که با داشتن کادری مجرب و امکانات کارگاهی، خدمات تخصصی و کاملا متمایزی را به مشتریان خود ارائه می کند. البته لازم به ذکر است که شرکت کابرو علاوه بر قسمت گیربکس سازی شرکت ELECON نماینده انحصاری کلیه شرکت های زیرمجموعه گروه صنعتی ELECON در ایران است، هرچند که در چند سال گذشته بیشتر تمرکز این شرکت بر روی گیربکس های صنعتی و متعلقات آن بوده، اما با رفع مشکلات جاری بانکی این امکان میسر است که سایر محصولات شرکت ELECON نیز از طریق شرکت کابرو به صنایع کشور تقدیم شود. در این میان شاخص ترین سفارش های صورت پذیرفته شامل: گیربکس پینیون استند با توان 4 هزار کیلووات جهت نورد مجتمع فولاد مبارکه،عرضه دهها گیربکس با توان بالا از قبیل آسیاب و کوره و … به صنایع معدنی کشور، اجرای بیش از ۱۰ پروژه کامل جهت تامین موتور گیربکس‌های خطوط نوار نقاله صنایع بزرگ کشور از این جمله است. شرکت ELECON در حال حاضر با داشتن مدرنترین کارخانه گیربکس سازی دنیا پروژه های شاخصی را در این صنعت انجام داده است که از شاخص ترین پروژه های گیربکس سازی که تاکنون توسطELECON انجام شده است، ساخت گیربکس با توان 45 هزار کیلووات برای ناوهای هواپیمابر نیروی دریایی هند با بالاترین کلاس دقت صنعتی در استاندارد DIN آلمان، ساخت دهها گیربکس آسیاب گلوله ای برای شرکت دانمارکی FLSMIDTH، ساخت گیربکس های خاص برای گروه میتال؛ بزرگترین گروه تولید کننده فولاد در جهان و ساخت گیربکسهای آسیاب غلطکی برای شرکت RENK آلمان را می توان نام برد.

ارائه خدمات آموزشی به بیش از 1000 نفر از مدیران فنی و کارشناسان صنایع بزرگ

ارائه خدمات آموزشی به بیش از 1000 نفر از مدیران فنی و کارشناسان صنایع بزرگ

از جمله دیگر خدمات شرکت کابرو به صنایع کشور، ارائه خدمات آموزشی به بیش از هزار نفر از مدیران فنی و کارشناسان صنایع بزرگ کشور میباشد. شرکت کابرو با مشارکت ELECON و براساس نتایج تحقیقاتی که انجام داده است، اقدام به تهیه و تدوین 3 دوره آموزشی در زمینه گیربکسهای صنعتی در ایران نمود که این دوره ها به بیش از هزار نفر از مدیران و کارشناسان فنی کارخانه های مختلف ارائه شده است و با استقبال گسترده مدیران فنی کارخانه ها مواجه گردیده است. دوره شماره 1 ویژه مدیران فنی در خصوص انتخاب گیربکس، عوامل موثر در کیفیت گیربکس، اهمیت سرویس فاکتور و غیره است، دوره 2 در خصوص تعمیرات و نگهداری مونتاژ و دمونتاژ و دوره 3 ویژه مدیران عامل، مدیران بازرگانی و مدیران کارخانه هاست که به بررسی مدیریت قطعات یدکی و نحوه ارزیابی سازندگان مختلف می پردازد.

راه اندازی اولین مرکز تخصصی گیربکس های صنعتی در ایران

راه اندازی اولین مرکز تخصصی گیربکس های صنعتی در ایران

راه اندازی اولین مرکز تخصصی گیربکس های صنعتی در ایران توسط شرکت تخصصی گیربکس های صنعتی کابرو صورت پذیرفت. این مرکز مجهز به ماشین آلات و تجهیزات مونتاژ، دمونتاژ ، اندازه برداری، دنده زنی، سنگ زنی پروفیل دنده، تست و غیره می باشد و می تواند علاوه بر ارائه خدمات فنی – مهندسی پس از فروش حرفه ای به محصولات ELECON، امکان مونتاز، دمونتاژ، اورهال و تهیه شناسنامه فنی و تست سایر برندهای گیربکس های صنعتی را هم انجام دهد.

برگزاری اولین همایش بین المللی گیربکس های صنعتی در ایران در سال ۱۳۹۲

برگزاری اولین همایش بین المللی گیربکس های صنعتی در ایران در سال ۱۳۹۲

برگزاری اولین همایش گیربکس های صنعتی در ایران توسط شرکت کابرو خدمت دیگری توسط این شرکت به منظور رشد صنعت گیربکس سازی در کشور بود. این برنامه با حضور 200 نفر از مدیران ارشد بیش از 80 کارخانه صنعتی کشور در مرکز بین المللی همایش های صدا و سیما برگزار شد که با حمایت معنوی 10 تشکل بزرگ صنعتی کشور از قبیل خانه صنعت و معدن، انجمن تولیدکنندگان فولاد، سنگ آهن و پتروشیمی همراه بود و با استقبال گسترده صنایع کشور مواجه شد.

انجام پروژه های تحقیقاتی در زمینه گیربکس های صنعتی

انجام پروژه های تحقیقاتی در زمینه گیربکس های صنعتی

شرکت کابرو با شروع فعالیت خود در صنعت در بخش گیربکس های صنعتی و شناخت مشکلات صنعت در این خصوص اقدام به انجام سه پروژه تحقیقاتی نمود. در پروژه اول به بررسی تخمین میزان خسارت ناشی از خرابی های گیربکس های صنعتی در کشور پرداخته شد و پروژه بعدی در خصوص علل و ریشه یابی این مشکلات و راه حل های رفع آن ها بود که با بررسی بیش از 500 پرونده در 300 کارخانه کشور طی 5 سال انجام شد، نتایج آن به همراه راه حل ها در اولین کنفرانس بین المللی گیربکس های صنعتی در ایران ارائه گردید. پروژه سوم در خصوص اشتباهات رایج در تعمیرات گیربکس در دوره رکود بود که این بررسی شامل بررسی بیش از 500 پرونده مختلف از کارخانجات سیمان، فولاد، سنگ آهن، معادن، پتروشیمی و نورد و شکر بوده است. در این پروژه، با فرض آنکه تعمیرات موفق به تعمیراتی اطلاق گردد که گیربکس پس از تعمیرات، به مدت حداقل سه سال بدون مشکل کار نماید پرونده های مختلف بررسی و مشخص گردید که در دوره رکود بیش از 50% تعمیرات غیر موفق بوده است و در این میان علل مختلف با فراوانی آماری شناسایی شد که طی یک سمینار در خرداد 1395 از آن رونمایی گردید.

برگزاری همایش مدیریت گیربکس در دوره رکود در سال ۱۳۹۵

برگزاری همایش مدیریت گیربکس در دوره رکود در سال ۱۳۹۵

رونمایی از نتایج دومین پروژه تحقیقاتی شرکت کابرو با عنوان « اشتباهات رایج تعمیرات گیربکس در ایران » درتاریخ ۸ خردادماه ۱۳۹۵ با حضور ۵۰نفر از مدیران ارشد صنایع بزرگ کشور در هتل بزرگ فردوسی تهران برگزار گردید .

این پروژه حاصل تحقیقات ۳ ساله تیم مهندسی شرکت کابرو می باشد .

اولین پروژه تحقیقاتی کابرو با عنوان « علل خرابی گیربکس های صنعتی در ایران» در اولین همایش بین المللی گیربکس های صنعتی ایران در سال ۱۳۸۹ ارائه گردید، که با استقبال گسترده صنایع و رسانه ها ی خبری کشور رو به رو شد .

آقای فراز ادریسیان مدیر عامل شرکت کابرو در ابتدای این نشست صنعتی انجام پروژه تحقیقاتی کابرو را در راستای مسئولیت های اجتماعی این شرکت عنوان نمود و با اشاره به اینکه معمولا همایش های علمی و پروژه های تحقیقاتی در سطح ملی توسط دانشگاه ها و یا سازمانهای تحقیقاتی و صنعتی متعلق به دولتها انجام میگیرد ، اظهار نمود که متاسفانه هیچیک از مراکز علمی و صنعتی کشور متولی تحقیقات و یا آموزش های لازم در خصوص گیربکس های صنعتی نیستند و لذا به علت کمبود دانش فنی لازم در بسیاری از واحدهای فنی کارخانه ها تعمیرات گیربکس با اشتباهات متعددی همراه است . <ادامه مطلب>

نمایندگی شرکتهای گیربکس سازی RADICON انگلستان و BENZLERS سوئد

نمایندگی شرکتهای گیربکس سازی  RADICON انگلستان و BENZLERS سوئد

شرکت کابرو با اخذ نمایندگی شرکت های RADICON انگلستان؛ بزرگترین تولیدکننده موتورگیربکس های صنعتی در انگلستان و BENZLERS سوئد؛ بزرگترین گیربکس ساز کشور سوئد و یکی از بزرگترین تولیدکننده های اسکروجک در اروپا از طریق دفتر امارات ELECON توانسته است که علیرغم تحریم ها قطعات مورد نیاز صنعت ایران را تامین نماید. با توجه به نیاز صنایع کشور به موتور گیربکس های کوچک و عرضه انواع موتورگیربکس های تقلبی با برندهای معتبر اورپایی در کشور، شرکت کابرو در مهرماه 1393 در نمایشگاه صنعت تهران اقدام به رونمایی از محصولات موتورگیربکس های شرکت RADICON انگلیس نمود و بزودی بسیاری از سایزهای مورد استفاده صنعت را بصورت موجود در ایران ارائه خواهد نمود.

انتشار ده‌ها مقاله علمی‌ و کاربردی در زمینه تجهیزات انتقال قدرت

انتشار ده‌ها مقاله علمی‌ و کاربردی در زمینه تجهیزات انتقال قدرت

شرکت کابرو از سال ۱۳۸۷ مقالات متعددی در نشریات صنعتی‌ کشور در زمینه گیربکس‌های صنعتی‌ ارائه نموده است که این مقاله‌ها با استقبال گسترده واحدهای تعمیرات و خرید صنایع بزرگ قرار گرفته است. جهت مطالعه برخی‌ از مقالات منتشر شده به منوی مقالات مراجعه فرمایید.